Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > F - Zájezdy pro kolektivy na přání > Česká republika

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Česká republika 2019, 2020

Víkendy, jednodenní zájezdy i týdenní dovolená v České republice . Za poznáváním, turistikou a rekreací není třeba jezdit daleko, naše země je bohatá na kulturní památky i přírodní krásy. Jeseníky, Šumava , Český ráj, Chodsko, Podyjí , západočeský lázeňský kraj, jižní Čechy a Třeboňsko, Vysočina... Vybírat je z čeho, Oblíbené jsou také víkendy a prodloužené víkendy, které začínají návštěvou nějaké atraktivní lokality v Čechách nebo na Moravě (Kroměříž, vinné sklípky na Znojemsku, Lednice) a pokračují výletem za hranice - např. do Vídně , Budapešti či Krakova .
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Zájezdy pro kolektivy - ČR, Beskydy, Rožnov p. Radhoštěm
Zájezdy pro kolektivy - ČR, Beskydy, Rožnov p. Radhoštěm Zájezdy pro kolektivy - Česká republika - kolem Znojma jsou rozsáhlé vinice Zájezdy pro kolektivy - ČR, Šumava, Černé jezero Zájezdy pro kolektivy - Česká republika - Vlčnov, folklórní slavnosti Zájezdy pro kolektivy - Česká republika - Kroměříž -pozdně renesanční (či už manýristická) zahrada založená 1665 Zájezdy pro kolektivy - Česká republika -  Kutná Hora - chrám sv. Barbory, vrcholná gotika, 1385-1558, památka UNESCO Zájezdy pro kolektivy - Česká republika - Znojmo - vinobraní, souboj rytířů Zájezdy pro kolektivy - ČR - Beskydy - zlátnoucí bučiny v časném podzimu Zájezdy pro kolektivy - Česká republika - Praha Zájezdy pro kolektivy - Česká republika - Český Krumlov Zájezdy pro kolektivy - Česká republika - Vlčnov - malované sklípky


Využijte slevy na zájezdy 2020.
|Zpět|

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Česká republika 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte slevy na zájezdy 2020.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,