Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > F - Zájezdy pro kolektivy na přání > Chorvatsko

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Chorvatsko 2020

Chorvatsko a pobřeží Jadranu láká již po mnoho let k návštěvě a rekreaci. Pobyty na Istrii i pobřeží Dalmácie, Makarská riviéra, přívětivé ostrovy s plážemi... Je možné si vybírat z nepřeberného množství rekreačních zařízení, pláže jsou vhodné k odpočinku i provozování vodních sportů. Vedle koupání a slunění lze objevovat i přírodní krásy a kulturní památky Chorvatska . Na pobřeží leží města s dlouhou historií, památky na benátské osídlení i bývalá římská sídla. Rovinj, Trogir, Zadar, Šibenik Split, Dubrovník - jako perly navlečené na šňůrce. Nádheru Plitvických jezer s vodopády snad ani neni třeba představovat, neméně přitažlivá je rezervace Slapovi krki nebo ostrovy Kornati .
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Zájezdy pro kolektivy - Chorvatsko, Krka, vodopády
Zájezdy pro kolektivy - Chorvatsko, Krka, vodopády Zájezdy pro kolektivy - Chorvatsko - ostrov Vis - Komiža Zájezdy pro kolektivy - Chorvatsko - NP Velebit Zájezdy pro kolektivy - Chorvatsko - Plitvická jezera Zájezdy pro kolektivy - Chorvatsko - Split - Diokleciánův palác, postaven 305 n.l. pro římského císaře Diokleciána Zájezdy pro kolektivy - Chorvatsko - národní park Paklenica - kaňon Velké Paklenice s městečkem Starigrad Zájezdy pro kolektivy - Chorvatsko, Dubrovník, pevnost u vjezdu do přístavu vybudovaná proti nájezdům pirátů


Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Chorvatsko 2020 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,