Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > F - Zájezdy pro kolektivy na přání > Maďarsko

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Maďarsko 2019, 2020

Země čardáše, vína, koní, termálních lázní a Balatonu . To se vybaví většině z nás při slově Maďarsko . Ale skutečnost je mnohem pestřejší a barevnější. Pravda, zpěněné koně v národním parku Hortobágy , hladinu Balatonu a divoký rej čardáše uvidíte také, můžete zaručeně i vychutnat skvělé tokajské či lahodné egerské víno. Ale je toho mnohem více, co může Maďarsko nabídnout.
Od nabídky desítek termálních lázní s pestrou paletou vodních lákadel, přes půvabnou krajinu Bukových hor na severu či Zadunají na západě až po barokní Gyor, královskou Ostřihom či skanzeny v Szentendre či u Szombathely. A vše je skoro na dosah.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko - Eger - čárda
Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko - Eger - čárda Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko - ochutnejte ten nejlepší guláš, tedy po maďarsku perkelt Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko - Egerszalók - termální lázně, voda teplá až 60°C,  léčí choroby pohybového ústrojí Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko - Hortobagy - Kochova pětka, ukázka vrcholného jezdeckého umění čikošů Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko, vesnice u Neziderského jezera Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko, Zalakaros - venkovní bazény termálních lázní Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko - Budapešť - Památník milénia s významnými madarskými postavami historie Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko - Hevíz - termální lázně v kráterovém jezeře, největším v Evropě, teplota i v zimě 30 stupňů Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko - Tokajské vrchy, zde zraje proslulé víno a celá oblast je zapsaná do seznamu světového dědictví UNESCO Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko - Zadunají - Pannonhalmský klášter, gotická křížová chodba, vchod do baziliky Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko - NP Bukové hory - krásné bukové lesy dělají pohoří čest a jméno Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko, Pécs, zájezdní hostinec (dílo najznámějšího a nejslavnějšího maďarského architekta Makovace) Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko - Budapešť -  termální lázně Szechényi, secesní stavba moderně renovovaná Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko - Budapešť - hrad Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko, Bekéscsaba, slavnost klobás Zájezdy pro kolektivy - Maďarsko - Tokaj - Tokajské slavnosti, u stánků můžete ochutnat množství různých druhů a odrůd vín


Využijte slevy na zájezdy 2020.
|Zpět|

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Maďarsko 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.



Využijte slevy na zájezdy 2020.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,