Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > F - Zájezdy pro kolektivy na přání > připojte se ke kolektivu

Zájezdy pro kolektivy - připojte se ke kolektivu 2020

CK GEOPS přidává k zájezdům uvedeným v katalogu ještě širokou nabídku speciálních zájezdů pro kolektivy. Pokud zbývají volná místa v autobuse, můžete se připojit ke kolektivu a navštívit třeba místa, na která byste se jinak nepodívali, účastnit se atraktivní výstavy či uměleckého festivalu, zajímavé exkurze, ochutnávek vína či gastronomie, zavítat na slavnost anebo si užít atraktivní wellness víkend v termálních lázních. Nejzajímavější zájezdy vznikají pro kolektivy na přání a vy máte šanci se jich také účastnit!
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
připojte se ke kolektivu - Busójárás 184 - Moháč - slavnosti Busó.JPG
připojte se ke kolektivu - Busójárás 184 - Moháč - slavnosti Busó.JPG připojte se ke kolektivu - A 07bD1 Francie - Bretaň - La Guerche de Bretagne - bazilika.JPG připojte se ke kolektivu - A 13a2 Itálie - Florencie - Santa Maria Novella.JPG připojte se ke kolektivu - Maďarsko - termální lázně Hevíz.jpg připojte se ke kolektivu - A 08bD1 Francie - Alsasko - Ribeauville.JPG připojte se ke kolektivu - A 06b3 Francie - Provence - Arles - portál kostela svatého Trofima - detaily.JPG připojte se ke kolektivu - Termální lázně - Maďarsko - Eger - městské termální lázně.JPG připojte se ke kolektivu - Itálie - Benátky - karnevalový rej masek.jpg připojte se ke kolektivu - A 11cD1 Itálie - Přímořské Alpy -  Albenga - středověké věže.JPG připojte se ke kolektivu - Julské Alpy 351 - turistické značení je slušné.JPG připojte se ke kolektivu - Tokajské slavnosti 099 - Tokaj.JPG připojte se ke kolektivu - Beaujolais 211 - Vaux - degustace vín Madame de Teléte.JPG


Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Zájezdy pro kolektivy - připojte se ke kolektivu 2020 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,