Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > F - Zájezdy pro kolektivy na přání > Slovensko

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Slovensko 2019, 2020

Kdo někdy nebyl na Slovensku . I dnes tato země láká k poznávání, toulání a návštěvám, země, kde nejsou jazykové bariéry, země nám tak blízká. Divoké rokle Slovenského ráje, slepencové věže Súlovských skal, vápencové plošiny Muráně a Slovenského krasu, vrcholy Tater, bukové pralesy Vihorlatu, chladná krása Ochtinské aragonitové jeskyně či Dobšinské ladové. Hrady Spiše a Pováží, Levoča, Košice, Kežmarok, Bardějov. Přidejme termální lázně a aquaparky a odpočinek i pohodu. Slovensko je stále lákavé a přitažlivé.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Zájezdy pro kolektivy - Slovensko, Bratislava - hrad
Zájezdy pro kolektivy - Slovensko, Bratislava - hrad Zájezdy pro kolektivy - Slovensko, Spiš, Levoča Zájezdy pro kolektivy - Slovensko, Orava, hrad Zájezdy pro kolektivy - Slovensko - Velký Medér - termální lázně Zájezdy pro kolektivy - Slovensko, střední Slovensko, Kremnica Zájezdy pro kolektivy - Slovensko, Východní Slovensko - dřevěný kostel, jeden z několika zapsaných na seznamu UNESCO Zájezdy pro kolektivy - Slovensko, Nízké Tatry, Demananovské jeskyně Zájezdy pro kolektivy - Slovensko - Roháče a jejich ostré štíty Zájezdy pro kolektivy - Slovensko - termální lázně Podhájská Zájezdy pro kolektivy - Slovensko - pečená husa z obce Grob patří k nejlepším slovenským pochoutkám Zájezdy pro kolektivy - Slovensko, Šariš, Košice Zájezdy pro kolektivy - Slovensko, Stará Lubovňa, skanzen Zájezdy pro kolektivy - Slovensko, Čachtice


Využijte slevy na zájezdy 2020.
|Zpět|

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Slovensko 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte slevy na zájezdy 2020.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,