Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > F - Zájezdy pro kolektivy na přání > Španělsko

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Španělsko 2019, 2020

Španělsko , to nejsou jen písečné pláže Středozemního moře. Odhrňte závoj a uvidíte Španělsko horských hřbetů a malebných měst uprostřed zlata obilných lánů, gotických a románských katedrál a kostelů, opojného vína a divokých býků, arabských paláců a katolických poutních míst, Gaudího staveb a Goyových přízračných obrazů. Nabídka je víc než pestrá, jen si vybrat a vyrazit a nasávat nálady kraje plného kouzla, vůně a slunce.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Zájezdy pro kolektivy - Španělsko, Svatojakubská cesta, Astorga, biskupský palác od Antoni Gaudího, UNESCO
Zájezdy pro kolektivy - Španělsko, Svatojakubská cesta, Astorga, biskupský palác od Antoni Gaudího, UNESCO Zájezdy pro kolektivy - Španělsko - Barcelona - Casa Batlló, autor Antoni Gaudí, jedna z perel světové moderní architektury Zájezdy pro kolektivy - Španělsko, Svatojakubská cesta, Fromista, kostel Sv. Martina, raně románský, 1035 Zájezdy pro kolektivy - Španělsko - Kanárské ostrovy - ostrov Tenerife, nejvyšší hora Teide Zájezdy pro kolektivy - Španělsko - Kanárské ostrovy- ostrov Tenerife - botanická zahrada s četnými endemity Zájezdy pro kolektivy - Španělsko, Navarra, Roncesvalles, kostelík s památkou na smrt Rolanda a porážku Karla Velikého při jejich loupežném nájezdu do Španěl Zájezdy pro kolektivy - Španělsko - Toledo - město kde se mísila arabská, křesťanská i židovská kultura a všechny zde zanechaly své stopy Zájezdy pro kolektivy - Španělsko - Toledo - katedrála, 1226-1493, gotická s platareskními prvky, dominuje městu Zájezdy pro kolektivy - Španělsko, Barcelona, Parc Industrial Zájezdy pro kolektivy - Španělsko, Andalusie, Generalife Zájezdy pro kolektivy - Španělsko, Barcelona, Casa Mila,  komíny Zájezdy pro kolektivy - Španělsko - Pyreneje - údolí řeky Gállego Zájezdy pro kolektivy - Španělsko - Kastilie a León - Segovia, zahrady Alcazaru


Využijte slevy na zájezdy 2020.
|Zpět|

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Španělsko 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte slevy na zájezdy 2020.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,