Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > F - Zájezdy pro kolektivy na přání > Velká Británie (UK)

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Velká Británie (UK) 2019, 2020

Velká Británie, země historických památek a tradic, britské královny i Beatles , universit i Sherlocka Holmese . Toulejte se Londýnem od Buckinghamského paláce po Tower Bridge, okuste chuť večerního Soho nebo navštivte některé ze světových muzeí. Nebo se snad zatouláte dál? Do Shakespearova Stratfordu či beatlesovského Liverpoolu? Čekají vás staré památky, ještě starší megality Stonehenge či kouzelná krajina Cornwallu s pověstmi o králi Artušovi . Nebo malebné Skotsko s palírnami whisky , jezerem Loch Ness a s tuleni na ostrově Sky.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie, Londýn, Tower Bridge
Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie, Londýn, Tower Bridge Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie, Anglie, York, katedrála Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie - Anglie - Londýn není jen klasika, ale i moderní stavby nad Temží Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie - Anglie - Stonehenge, kamenná megalitická památka z let 3100 až 1600 př.n.l. Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie, Anglie, York, brána Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie, Skotsko, Ben Nevis Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie - Anglie - Londýn, typický patrový autobus a Big Ben Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie, Skotsko, Grampian Mountains Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie - Anglie - Londýn - Westminsterský palác, Parlament a Big Ben Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie, Skotsko, Skye, tuleni Zájezdy pro kolektivy - Irsko - Obrův chodník (Giant´s Causeway), čedičová žíla se sloupcovitým rozpadem, památka UNESCO Zájezdy pro kolektivy - Velká Británie - Canterbury - katedrála z 15.století


Využijte slevy na zájezdy 2020.
|Zpět|

F - Zájezdy pro kolektivy na přání - Velká Británie (UK) 2019 - výpis zájezdů:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.Využijte slevy na zájezdy 2020.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,