Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Zájezdy s cykloturistikou

Zájezdy s cykloturistikou, cyklozájezdy 2020

Sportovní a poznávací zájezdy pro vyznavače cykloturistiky. Již tradičně nabízíme cyklistické zájezdy do Provence, nyní si můžete vybrat také zájezdy na Podunajskou cyklostezku, do rovin kolem Neziderského jezera a Malého Dunaje, ale také na cyklostezky vedoucí pohodlnou trasou přes Alpy, anebo zájezdy s cyklistikou po vlastech českých. Na některých zájezdech lze využít i kolečkové brusle.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
zájezdy cykloturistika - Rakousko - Lammerklamm, hluboká soutěska ve vápencovém masivu, zpřístupněna už 1884
zájezdy cykloturistika - Rakousko - Lammerklamm, hluboká soutěska ve vápencovém masivu, zpřístupněna už 1884 zájezdy cykloturistika - Rakousko - cyklistické toulky po březích Neziderského jezera zájezdy cykloturistika - Rakousko - na kole pod Taurami zájezdy cykloturistika - Rakousko - Enžská cyklostezka zájezdy cykloturistika - Rakousko - pod vrcholky Taur zájezdy cykloturistika - Rakousko - malý cyklista zájezdy cykloturistika - Rakousko - na Tauernské cyklostezce zájezdy cykloturistika - Rakousko - národní park Neusiedler See - Illmitz, nejníže položená oblast Rakouska zájezdy cykloturistika - Rakousko - Alpy - po silničkách dolinami s horskými štíty na dohled zájezdy cykloturistika - Rakousko - na kole celá rodina zájezdy cykloturistika - Rakousko - na kole kolem jezera Chiemsee zájezdy cykloturistika - Maďarsko - malý piknik na cyklotůře zájezdy cykloturistika - Rakousko - na kole nádhernou krajinou zájezdy cykloturistika - Česká republika - Třeboň - Masarykovo náměstí zájezdy cykloturistika - Česká republika -na rybnících v okolí Třeboně jsou místy k vidění porosty leknínůVyužijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Zájezdy s cykloturistikou 2020 - výpis zájezdů:

Omezit výpis na vybranou oblast:

Holandsko

Holandsko - Amsterdam - posezení u grachtu
6denní zájezd, doprava autokarem | Holandsko
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 3x hotel se snídaní, průvodce, pojištění CK

1.7.20 - 6.7.20
9 590,-
001-160
Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny
partneři: Last Minute,